Новини

Стажування за кордоном

Аспірант нашої кафедри, Міляр Юлія Олександріна, прийняла участь у міжнародній програмі кредитної мобільності  Ерасмус+. Навчання проходило англійською мовою та тривало 3 місяці. Науково-дослідна робота проводилась на базі факультету хімії, матеріалів та хімічної технології у Міланській Політехніці, м. Мілан, Італія.

                           

Детальніше...

Конференція «Хімія та сучасні технології»

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Хімія та сучасні технології», яка відбудеться в Дніпрі в Українському Державному хіміко-технологічному університеті .

Дата проведення 26-28 квітня 2017 року.

Мета конференції: виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності, сприяння успішному кар’єрному старту і професійному зростанню, підвищення ефективності самостійної роботи.

Детальніше можна дізнатись на сайті.

Асоціація «Парфумерія та Косметика України»

Увага! НТУУ « КПІ імені Ігоря Сікорського» став почесним членом Асоціації «Парфумерія та Косметика України» http://cosmeticsukraine.org/.

Асоціацією «Парфумерія та Косметика України» оголошено конкурс на отримання грантів для молодих вчених за кращі інновації та винаходи. Теми наукових досліджень представлено на сайті Асоціації.

Нагородження та вручення грантів відбудеться 2 червня 2017 року.

Шановні студенти, приймайте участь в конкурсі !

Стажування студентів хд

Дві студентки групи ХД Сисова Ольга і Денисюк Іванна проходять стажування в місті Лейден, Нідерланди за програмою Е-РАЗМУС+ (Leiden University, Leiden, the Netherlands, Medical Biochemistry Laboratory).

VI Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

22 квітня 2016 року відбулася VI Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених.

Конференція була присвячена фундаментальним і практичним питанням у галузі хімії та хімічної технології. Вперше на конференції працювала секція «Хімічної технології косметичних засобів і харчових добавок». На секції було представлено 9 наукових доповідей студентів та аспірантів. Присутні студенти 2 і 3 курсу гр. ХД активно брали участь в обговоренні доповідей. 

Серед доповідей студентів ХТФ НТУУ «КПІ» кращим був визнаний доповідь Сисовой О. Також відзначені дипломами за кращу доповідь студенти Національного університету харчових технологій.

 

Олімпіада з хімії 2016

Завтра 16 березня, в історичній частині хіміко-технологічного факультету - Великій хімічній аудиторії 4-го корпусу, відбудеться щорічна олімпіада з хімії. Запрошуються всі бажаючі!

Вітаємо з 8 березня!

International Women's Day

Вітаємо Вас з 8 березня!

Прийміть сердечні та щирі вітання з прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем!

Бажаємо Вам і Вашій родині здоров'я, миру, злагоди і благополуччя! Нехай у Вашому житті буде більше радості і сонячних днів! Хай у Вашій душі завжди панує весна! Щастя Вам і любові!

З повагою,
чоловічий колектив
кафедри Фізичної хіміїї
Хіміко-технологічного факультету
НТУУ "КПІ"

Сьогодні виповнюється 182 роки з дня народження Д.І. Менделєєва

Юбилей Д.И. Менделеева - 182 года!

Сьогодні, 8 лютого 1834 року народився Дмитро Іванович Менделєєв, чиє життя - це безперервний досвід, новаторство в науці, постійне прагнення присвятити себе служінню суспільству.
Пам'ятник Менделєєву встановлений перед 4 (хімічним) корпусом, а барельєф - на фасаді головного корпусу №1.

Детальніше...

Про зміни у графіку навчального процесу. Початок 2го семестру з 15.02.2016

Повідомляємо про зміни у розкладі 2-го семестра 2015-2016 р. навчання: канікули подовжені з 08.02.2016 до 14.02.2016. Весняний семестр розпочнеться 15.02.2016
Бажаємо всім не хворіти і плідно провести вільний час!

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію Нобелівського лауреата Деніеля Шехтмана 27.01.2016

Shechtman

27 січня лауреат Нобелівської премії 2011 року професор Деніель Шехтман прочитає в НТУУ «КПІ» лекцію для науковців і студентів.

Лекція відбудеться у залі Вченої ради НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37, корпус №1). Початок о 10-00.

Запрошуються усі, кому це цікаво. Вхід вільний.

Оновлено: додано відеозапис лекції

Детальніше