Вступ до бакалаврату

бакалавр кпi

Кафедра фізичної хімії хіміко-технологічного факультету:

 • Працює в складі КПІ з 1900 року. Має видатну історію досягнень і традиції науково-педагогічних шкіл
 • З 2013 року розпочато набір бакалаврів за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньо-професійною програмою "Хімічні технології косметичних засобі та харчових добавок".

Кафедра фізичної хімії пропонує Вам навчання за освітнім рівнем бакалавра зі спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» за професійно-фаховим спрямуванням «Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок». Строк навчання 4 роки.

Умови вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019

Спеціальність 161

Для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти вступ відбувається за сертифікатами ЗНО 2019, 2018, 2017 року.

крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та 2019 року.

Для вступу на спецільність 161 Хімічні технології та інженерія потрібні сертифікати ЗНО

 • - Українська мова та література – не менше 100 балів
 • - Математика – не менше 125 балів за умови, що Хімія або Біологія – не менше 100 балів
 • - Хімія або Біологія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Вагові коефіцієнти предметів ЗНО: українська мова та література - 0.2; математика - 0.35; хімія - 0.35; біології - 0.35.

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на відповідний галузевий коефіцієнт (ГК): який дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації, освітні програми), які передбачені в Додатку 2 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках.

Додаткові бали:

  • Особам, які є членами збірних команд України табрали участь у міжнародних олімпіадах(відповідно до наказівМіністерстваосвіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх(за подання Мінмолодьспорт України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.
  • Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в рік вступу з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів Малої академії наук України в рік вступу останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200. Документом, що підтверджує статус призера або переможця зазначених змагань, є диплом (грамота, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, імені особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату. Інформацію про них Приймальна комісія отримує з Єдиної бази.
  • Учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (161 Хімічні технології та інженерія входить до галузевого переліку), можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного бала в КПІ ім. Ігоря Сікорського в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Враховується сільський коефіцієнт (СК), який дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу; 1,00 -в інших випадках. Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання (за потреби) згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року No 207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Етапи вступної кампанії:

  • 01-10 липня - Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
  • 10- 22 липня, до 18-00 Прийом заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання
  • 26 липня, до 18-00 - оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
  • 31 липня, до 18-00 - закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення (довезення оригіналів до відбіркової комісії)
  • 01 серпня - Терміни зарахування вступників за державним замовленням
  • 06 серпня, до 17-00 - закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб
  • 07 серпня - Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Об’єм держзамовлення на 1 курс на кафедру фізичної хімії КПІ ім. Ігоря Сікорського дивись на сайті.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті приймальної комісії.

 • Інструкція з електронного вступу тут.
 • Корисна інформація для абітурієнтів тут.

Контакти:

03056 Київ, пр. Перемоги, 37 КПІ ім. Ігоря Сікорського корп. 4, кафедра фізичної хімії
+38 067-700-08-29; представник кафедри
+38 096-924-98-88; приймальна комісія ХТФ
Контактний e-mail:

Більш детальну інформацію щодо вступу на 1-й курс за сертифікатами ЗНО Ви можете отримати на сайті приймальної комісії.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році 
Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році