Наукове дослідження в Університеті Гранади

Аспірант кафедри фізичної хімії Міляр Юлія Олександрівна розпочала  наукове стажування у рамках програми Erasmus+  в Університеті Гранади (Universidad de Granada), Іспанія. Робота виконується на базі факультету наук у відділі хімічної інженерії.

photo 2018 03 01 00 17 27

Проводяться  наукові дослідження за темою дисертації, а саме розробка та вивчення властивостей  активних хімічних космпонентів, вилучених із природної сировини, для введення до складу харчових та косметичних продуктів.

Метою данної роботи є заміна синтетичних складових на рослинні компоненти. Експериментальна частина проводиться у лабораторії  фізичної хімії Університету Гранади  та складається із двох напрямків:

- отримання біосурфактантів шляхом  проведення ферментативних реакцій, вивчення їх властивостей та практичне застосування у технологічному процесі;

- вивчення складу рослинних екстрактів, дослідження активності природних антиоксидантів, вилучених из рослинної сировини,практичне  застосування отриманих речовин.