Випускники

Сучасна харчова промисловість та виробництво парфумерних, косметичних та ароматичних виробів є одними з ключових та найважливіших складових промислового сектору економіки будь-якої країни і України також. На сьогоднішній день жодне підприємство з виробництва харчових продуктів, фармацевтичних препаратів та косметичних виробів, мила і миючих засобів не обходиться без використання різноманітних харчових добавок та біологічно активних сполук які надають необхідні технологічні та функціональні властивості. Наші студенти вмітимуть виробляти харчові добавки та косметичні засоби, знатимуть, як застосовувати їх без шкідливих наслідків для людини, володітимуть методами контролю вхідної сировини, напівфабрикатів, харчових добавок та готовій продукції. Понад 300 підприємств-виробників парфумерно-косметичної продукції зареєстровано в Україні за даними Державної служби статистики. І ця галузь постійно потребує вправних фахівців. Їх чекають на підприємствах харчової, хімічної, фармацевтичної промисловості, у науково-дослідних установах, органах державного управління, що здійснюють контроль за якістю продукції та її сертифікацією.

Випускники

Випускник кафедри Пічахчі В.В. Технолог-розробниккомпанії Астра Косметик.

Pichahchi

Федорчук С (5 курс) працює помічником технолога з виробництва гель лаків на ТОВ «Астра Косметик».

astra

fedorchuk

leko

Астра Косметик Компанія. "Astra Cosmetic" працює вже більше 20 років на ринку України і представляє торгівельну марку «Соlour Intense». Щорічно «Astra Cosmetic» бере участь в міжнародній виставці Cosmoprof, Болонья, Італія, а також міжнародній виставці парфумерії та косметики «Inter Charm», Київ. «Astra Cosmetic» проводить активну рекламну кампанію в таких виданнях як: «Wellness», «Joy», «Mini», «Burda», «Ліза», «Поліна», «Добрі Поради». Є офіційним дистриб'ютором компаній «Ffleur», «Flormar».

Годлевська М. Менеджер з продажів компанії «Leko Style». Компанія займається виробництвом та дистрибуцією інгредієнтів для виробництва парфумерних, косметичних та ароматичних виробів.

СТУДЕНТИ

Шакун А. (5 курс), Зародюк А. (5 курс), Андрощюк С. (4 курс). Працюють на ПАТ «Фармак».

shakun  zaroduk androshuk

ind

berd Бердичевська А. (2 курс), Ровінська А. (4 курс) працюють на підприємстві "Looky Look", що є виробником натуральної косметики по догляду за тілом та волоссям (м. Київ).