Вступ до магістратури

Вступай до магістратури!

За бажанням після одержання диплому «бакалавра» можна продовжити навчання з метою здобуття наступного рівня вищої освіти – магістра, за спеціальністю 161 “Хімічні технології та інженерія” та за освітньо-науковою програмою «Хімія та технологія органічних матеріалів».

Обов’язковою умовою вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорськогоє складання єдиного вступного  іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська або французька) у формі зовнішнього незалежного оцінювання .

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс бакалаврату на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Детальніше з програмою з іноземної мови можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) за посиланням.

Приймаються сертифікати ЄВІ лише 2020, 2021, 2022 рр.

Зареєструватись необхідно виключно з 11 травня до 03 червня (18.00) 2021 року

Реєстрація відбуватиметься дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років.

Для того, щоб подати документи, потрібно:

з 1 липня 2021 р. зареєструвати електронний кабінет.

з 15 липня до 23 липня 2021 р. включно подати заяви

з 24 липня до 30 липня 2021 р.  прийняти участь у вступних випробуваннях

Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання – це спростить процедуру вам та нам.

Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть повідомлені на саті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Скорського .

Поки радимо підготувати  сканкопії  таких документів (розмір кожного файлу  – до 1 мегабайта формати jpg, .pdf):

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти з двох сторін;
  • ідентифікаційний код (облікова картка платника податків);
  • особисте фото на білому фоні ( не менше 300 dpi).

Положення про прийом до магістратури в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021

З іншою важливою інформацію, що стосується вступу до магістратури можна знайти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського 

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Додаткові бали (до 5-ти балів) до вступного рейтингу можливо отримати за наукові публікації, патенти або участь в конкурсах студентських робіт, олімпіадах тощо. У такому випадку до відбіркової комісії слід подати копії відповідних документів.

Програму комплексного  фахового випробування у 2021 році  для освітньої програми  “Хімічні технології косметичних  засобів та харчових добавок”  дивись  тут 

Навчання в магістратурі на кафедрі триває:

  • Для магістрів за освітньо-професійною програмою (90 кредитів) протягом 1 року 4 місяців.
  • Для магістрів за освітньо-науковою програмою (120 кредитів) протягом 1 року 10 місяців.

Детальніше про вступ до магістратури

Контакти:

03056 Київ, пр. Перемоги, 37 КПІ ім. Ігоря Сікорського корп. 4, кафедра фізичної хімії
+38 067-700-08-29; представник кафедри
+38 096-924-98-88; приймальна комісія ХТФ
Контактний e-mail: 

Об’єм держзамовлення в магістратуру на кафедру фізичної хімії КПІ ім. Ігоря   Сікорського дивись на сайті