Конкурс студентських есе від Kasta.ua. : «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України.»

Kasta.ua. проводить конкур сстудентських есе: «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України.»

Премія відзначає роботи, які були створені студентами в період з 14 квітня по 15 травня. Ці роботи мають бути виконані як роботи, відповідні темі конкурсу – «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України.»

• Дедлайн: 20 травня
  • Призовий фонд: 40 000 грн

Мета конкурсу есе – спонукати молодих і талановитих студентів розвивати творчій потенціал та критичне мислення, стимулювати навички вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

На конкурс приймаються роботи студентів, які демонструють креативне нестандартне мислення, а також враховують сучасні тенденції економічного та політичного розвитку країни в рамках сучасних реалій.

Організатори бажають відзначити не тільки студентів, але і їх кураторів. Тому вчителі проектів також нагороджуються.

Загальний призовий фонд становить до 40 000 грн.

1. 16 тисяч гривень за перше місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.

2. 14 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.

3. 10 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.

Вимоги організаторів:

• Конкурс відкритий для будь-якого зареєстрованого студента ЗВО (державний або приватний);
  • Анонс конкурсу має бути опублікований на офіційній сторінці навчального закладу або кафедри;
  • Приймаються заявки від студентів з усіх областей України;
  • Кожен студент повинен мати куратора від ЗВО;
  • Конкурсанти повинні залишатися студентами протягом навчального року 2019/20;
  •  У зв’язку з карантином, організатори залишають за собою право змінювати таймінг.

Роботи та запитання надсилайте на емейл: n.logvin@kasta.ua, andrboltag@gmail.com

За змінами та оновленнями можна слідкувати на сайті.