Опис освітніх програм кафедри фізичної хімії

Шановні абітурієнти!

На кафедрі фізичної хімії підготовка фахівців здійснюється в межах спеціальності 161 “Хімічні технології та інженерія” за двома освітніми програмами.

На першому рівні – бакалаврському- підготовка здійснюється за освітньою програмою “Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок”.

На другому рівні -магістерському – підготовка здійснюється за освітньою програмою “Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів”

Освітньо-професійна програма бакалаврського рівня

“Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок”

За цією освітньою програмою на кафедрі розпочато набір бакалаврів з 2013 р., а магістрів  – з 2017р.

Ознайомитися з освітньо-професійною програмою «Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок» можна тут

Щорічно набір на освітню програму збільшується, що свідчить про її перспективність та попит на робочі місця на багаточисленних підприємствах косметичної, фармацевтичної галузі та хімічної промисловості з виробництва косметики, біологічно активних речовин тощо Київського регіону та інших областей України.

Наші випускники проходять практику виключно на профільних підприємствах косметичної, фармацевтичної та хімічної галузі, де після закінчення залишаються працювати.

Органическая косметика для тела Egomania

Надзвичайно важливим напрямком, який розвивається сьогодні на кафедрі, є розробка технологій отримання парфумерії, косметичних та миючих засобів різного призначення. Це, перш за все, косметичні креми, декоративна косметика, парфумерія, засоби гігієни, мила, піно-миючі засоби тощо. Український ринок косметичної продукції є одним з найперспективніших серед інших непродовольчих товарів. Вчені, а також технологи косметичних підприємств безперервно працюють над новими розробками для задоволення потреб найвибагливіших споживачів.

Випускники, які отримають диплом за цією освітньою програмою, будуть спеціалістами і в напрямку технології виробництва харчових добавок. Затребуваність в таких спеціалістах забезпечена постійним зростанням асортименту харчових продуктів, які на сьогодні не можливо уявити без використання різноманітних харчових добавок, біологічно-активних та допоміжних речовин, які дозволяють подовжувати термін зберігання продукції, поліпшувати її органолептичні властивості, формувати текстуру і водночас бути безпечними для здоров’я людини.

Виробництво харчових добавок – таких як барвників, ароматизаторів, консервантів, антиоксидантів, емульгаторів, підсилювачів смаку, тощо зростає в світі з кожним роком і це обумовлено сучасними тенденціями в створенні нових видів харчових продуктів, дотримання здорового способу життя, популярністю низькокалорійних продуктів харчування.

Швидкі темпи розвитку інноваційних розробок у косметичній та харчовій галузях, їх поширення у світі, потребують спеціалістів з високим рівнем освіти, обізнаності та відповідальності. Саме у нас  ви маєте можливість отримати глибокі знання  та навички при розробці новітніх технологій з косметики, миючих засобів біологічно активних речовин та харчових добавок.

Ми з нетерпінням чекаємо перспективних та ініціативних абітурієнтів – випускників середніх шкіл.

Освітньо-професійна програма магістерського рівня

“Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів”

З 2022 року абітурієнти, що хочуть отримати освіту магістерського рівня, будуть навчатися за освітньою програмою “Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів” Навчання за цією програмою дозволить абітурієнтам розширити власні знання в області новітніх технологій виробництва косметики, харчових добавок, різних органічних матеріалів, наноорганічних матеріалів,

ОСНОВИ НАНОТЕХНОЛОГІЙ

отримати глибокі знання та навички в області прогнозування фізико-хімічних

Узагальнення знань з теми:"Органічні речовини" | Тест з хімії – «На Урок»

властивостей різноманітних хімічних сполук шляхом квантово-хімічних розрахунків, познайомитися з передовими технологіями отримання біологічно активних речовин, токсикологією органічних продуктів, косметики, харчових добавок. Отримання нових знань дозволить студентам -магістрам успішно виконати магістерську дисертацію на високому науковому рівні.

Токсикология

З переліком дисциплін, що будуть вивчатися в магістратурі, можна ознайомитися в документації навчального процесу.

Випускники магістратури освітньої програми “Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів” матимуть можливість отримати робочі місця в на підприємствах з виробництва косметики, харчових добавок, органічних матеріалів, фармацевтичних підприємствах, наукових установах.

Магістри матимуть можливість стажування за кордоном у провідних університетах Німеччини, Італії, Франції, Іспанії, Південної Кореї та ін.. Багаторічний досвід співробітництва із закордонними установами дозволяє проводити спільні наукові проєкти, в яких залучаються і студенти-магістри.

Чекаємо успішних та перспективних абітурієнтів в магістратуру!