Вступ до магістратури

Спеціальність 161 “Хімічні технології та інженерія”

на кафедрі оголошений набір в магістратуру  за наступними освітніми програмами

Освітньо-професійна програма

«Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів

Для магістрів за освітньо-професійною програмою (90 кредитів) навчання триває протягом 1 року 4 місяців.

Освітньо-професійна програма ОПП-2024 завантажити
Навчальний план ОПП-2024 завантажити
Програма фахового іспиту-2024завантажити

Програма пройшла успішну акредитацію в 2023 році

Освітньо-наукова програма

“Хімічні ресурсоефективні технології неорганічних, органічних речовин, матеріалів та покриттів”

Навчання за освітньо-науковою програмою (120 кредитів) триває 1 рік 10 місяців

Освітньо-наукова програма ОНП – 2024завантажити
Навчальний план ОНП-2024 завантажити
Програма фахового іспиту -2024завантажити

Перспективи працевлаштування для наших випускників

Наші випускники успішно працюють в:

• Інститутах Національної Академії Наук України – Інститут біоколоїдної хімії ім Г.В.Овчаренка, Інститут органічної хімії, Інститут фізичної хімії, Інститут хімії поверхні, Інститут загальної неорганічної хімії НАНУ та ін.
  • на підприємствах приватного сектору різних галузей промисловості, таких як
  • фармацевтичної промисловості – ЗАТ ФФ “Дарниця”, ВАТ «Фармак», ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, Корпорація «Артеріум»;
  • підприємств з виробництва косметики– “Експерт косметик”, “Астра косметик”, “Луки Лук”, “Леко стайл”, ТОВ Nutritive cosmetics, ТОВ Супермаш;
  • підприємств хімічного профілю – ТОВ НВП «Укроргсинтез», ТОВ “НВП “ЄНАМІН”, ТОВ Інтерформ та ін.

Наші студенти під час навчання мають можливості наукового стажування та навчання в провідних Університетах Європи, з якими ми співпрацюємо: Університет Палермо (Італія), Університет Падуї (Італія), Університет Гіссена (Німеччина), Університет Лодзь (Польща).

Є можливості отримання подвійного диплому.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році.

Основні положення вступу до магістратури в 2024 році можна дізнатися тут

Для вступу у 2024 році за державним замовленням потрібно:
1. Cкласти ЄВІ та фахове вступне випробування
2. Подати мотиваційний лист.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення.

Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 07 травня до 29 травня (до 18.00) 2024 р.та з 24 червня до 15 липня 2024 р. і скласти його.

Мотиваційний лист. Це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Перелік необхідних документів для вступу в магістратуру наведено за посиланням https://pk.kpi.ua/zayava-docs/

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році:

Вся офіційна актуальна інформація про вступ до магістратури (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) наведено тут https://pk.kpi.ua/entry-5-course/

Всі офіційні документи Приймальної комісії можна подивитися на сайті за посиланням тут https://pk.kpi.ua/official-documents/

Вартість навчання в магістратурі в 2024/2025 р. можна подивитися тут

Документи для вступу

1.Паспорт. Оригінал та копії першої, другої сторінок та сторінки реєстрації.
ID-Картка. Якщо у вас ID-картка, потрібна копія пластику з обох сторін. Витяг з реєстру або інший документ про реєстрацію потрібен обов’язково

2. інформаційна картка (особиста картка за адресою testportal.gov.ua)-оригінал

3. документ про раніше здобутий світній рівень –оригінал

4. додаток до документу про раніше здобутий освітній рівень -оригінал

5. кольорові фотографії 4 шт. форматом 3х4 см

6. конверти зі зворотною адресою та марками по Україні

7. приписне свідоцтво або військовий квиток (для вступників чоловічої статі) – ( оригінал з собою) копія

8·  облікова картка платника податків (ідентифікаційний код)- (оригінал з собою) копія;

Приймальна комісія університету

+38 (063) 743-47-57 – телефон щодо питань вступу до магістратури

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Email: pk.kpi@lll.kpi.ua

Приймальна комісія хіміко-технологічного факультету

03056 Київ, пр. Берестейський, 37, корп.4 кафедра фізичної хімії

відбіркова комісія ХТФ +38(063)370-75-12

з питань вступу до магістратури +38(063)557-52-08;

контактний е-mail приймальної комісії ХТФ vk.khtf@lll.kpi.ua

представник кафедри фізичної хімії +380 93 822 30 41

контакти кафедри фізичної хімії https://t.me/vikavorobyova