Вступ

Physical chemistry says: "Hello".

         Шановні студенти, ми раді вітати Вас на одній із перших кафедр Київського політехнічного інституту, кафедрі фізичної хімії, яка починає свою історії з 1900 року. Кафедра з давньою історією та традиціями працює зі студентами різних напрямів підготовки: «Хімічна технологія», «Інженерне матеріалознавство», «Металургія», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Видавничо-поліграфічна справа» та ін.

         Для проведення занять на кафедрі фізичної хімії обладнано спеціалізовані лабораторії та аудиторії, в яких проводяться лабораторні та науково-дослідницькі роботи. Велику увагу викладачі кафедри приділяють сучасним методам викладання дисциплін, зокрема, комп’ютеризації навчального процесу. У 2013 році на базі кафедри відкрито набір бакалаврів за професійно-фаховим спрямуванням «Хімічні технології органічного синтезу косметичних засобів та харчових добавок».

       Тож, Шановні студенти, бажаємо Вам успіхів у навчанні, вивченні нових дисциплін, й пам’ятатайте, що тільки за систематичної роботи можна досягнути бажаного результату.