День відкритих дверей НТУУ «КПІ» та ХТФ 20.12.2015

20 грудня 2015 року буде проведено «День відкритих дверей» НТУУ «КПІ»:

• 10.00 – реєстрація учасників заходу в Центрі Культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (ЦКМ)
  • 11.00 – 12.00 – загальні збори у залі ЦКМ
  • 12.00 – 13.00 – інформація про навчальні підрозділи біля профорієнтаційних стендів на першому поверсі ЦКМ
  • 13.00 – 15.00«День відкритих дверей» хіміко-технологічного факультету (ХТФ)

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їх батьків на знайомство з хіміко-технологічним факультетом, кафедрою фізичної хімії, на базі якої з 2013 року відкрито набір за новим професійно-фаховим спрямуванням «Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок».

Під час навчання студенти нового спрямування вивчають такі дисципліни як «Методи розділення та ідентифікації сполук», «Хімія поверхнево-активних речовин в косметичній галузі», «Сировина для виробництва харчових добавок та косметичних засобів», «Технічний аналіз продуктів харчування та косметичних засобів», «Біоорганічна хімія», «Екологічна безпека в харчовій та косметичній галузі», «Хімічні методи аналізу харчових добавок та косметичних засобів», «Хімічна технологія харчових добавок», «Хімічна технологія косметичних засобів» тощо.

Наші студенти приймають активну участь у різних заходах, що проходять на факультеті та в університеті, залучаються до наукової роботи кафедри, мають змогу навчатися або проходити стажування за кордоном за програмами обміну студентів НТУУ «КПІ» та вищими навчальними закладами / науковими установами іноземних держав.

Після закінчення навчання фахівці нового профілю знатимуть технології та вмітимуть виробляти косметичні засоби та харчові добавки, знатимуть як застосовувати їх без шкідливих наслідків для людини, володітимуть методами контролю харчових добавок у готовій продукції. Їх чекають на підприємствах парфумерно-косметичної, харчової, хімічної промисловості, у науково-дослідних установах, органах державного управління, що здійснюють контроль за якістю продукції та її сертифікацією (ТОВ Парфумерно-косметична фабрика «Ароза», ТОВ ВТФ «Екмі», ВАТ «Завод побутової та промислової хімії», ТОВ «Укрспеції», Державне підприємство «Бактеріальна закваска», ТОВ «НаноСоюз», «Центр медичних технологій ім. Л.Г. Москаленко», Інститут Біоколоїдної хімії ім. Ф.Д. Овчаренка та ін.).

Чекаємо на Вас!