Новини EastWest Chemistry Conference

Шановні колеги,

Складна пандемічна ситуація у всьому світі з COVID-19 була розглянута на засіданні членів Оргкомітету EastWest Chemistry Conference (EWCC2020) в останні вихідні. Причиною стало майбутня конференція EWCC2020, яка вже була перенесена на 6-8.10.2021 року, а КПІ Ігоря Сікорського планувався приймаючою стороною конференції. Були присутні такі учасники: співголова EWCC2020 проф. Мустафа Кулха (Університет Південної Флориди), доктор Ондер Метін (Університет Коч) з турецької сторони та проф. Олена Чигиринець (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”), проф. Георгій Сокольський (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”) з української сторони.

Після активної дискусії учасники вирішили організувати цю конференцію онлайн цього року одночасно з Національною конференцією Турецького хімічного товариства. Можливість публікації в журналах, реферованих у Scopus, працюватиме, як і планувалося раніше. Члени нашого університету в Оргкомітеті і надалі нестимуть відповідальність за українських учасників.

Сумно стверджувати, що нормальний формат конференції неможливий у 2021 році. Проте, ми продовжуємо планувати традиційний формат зустрічей у 2022 році в Києві. Тож давайте будемо разом онлайн у 2021 році та офлайн у Києві у 2022 році !!!

Бережіть себе!