Стажування за кордоном

Аспірант нашої кафедри, Міляр Юлія Олександріна, прийняла участь у міжнародній програмі кредитної мобільності  Ерасмус+. Навчання проходило англійською мовою та тривало 3 місяці. Науково-дослідна робота проводилась на базі факультету хімії, матеріалів та хімічної технології у Міланській Політехніці, м. Мілан, Італія.

                       

Аспірант нашої кафедри, Міляр Юлія Олександріна, прийняла участь у міжнародній програмі кредитної мобільності  Ерасмус+ у 2016-2017 навчальному році. Навчання проходило англійською мовою та тривало 3 місяці. Науково-дослідна робота проводилась на базі факультету хімії, матеріалів та хімічної технології у Міланській Політехніці, м. Мілан, Італія.

          

Головний корпус Міланської політехніки

Міланська Політехніка (Politecnico di Milano) – це найбільший технічний університет Італії. Державний вищий навчальний, який  створено у1863 року в Мілані. Основними навчальними напрямками університету є інженерія, архітектура та дизайн.

Робота аспіранта передбачала виконання практичної частини науково-дослідної роботи у сучасній хімічній лабораторії. За результатами навчання та проведення науков-дослідної роботи подано до публікації наукову статтю  у Journal of Materials Science (JMSC).  Приймаючий заклад надав максимальну консультаційну та матеріально-технічну базу для виконання поставлених завдань.

           

Канали, Мілан

           

Фонтан на Замковій площі, Мілан