Випуск магістрів… Магія мантій…

Магія мантій, аромат диплому, конфедератки в небо, розмови про майбутнє — вчора відбулося урочисте вручення дипломів нашим магістрам…

Команда дівчат-випускниць, незважаючи на важкі пандемічні часи, зробила для всіх охочих свято на факультеті. Звісно, перш за все вони створили його для себе.

Ольга Володимирівна Лінючева — декантеса ХТФ вшанувала захід своєю присутністю, вручивши разом із завідувачкою кафедри — Оленою Чигиринець дипломи та … цінні подарунки.

Хоча досвід наших студентів показує, що отримувати диплом магістра на життєвому шляху можна неодноразово,  все ж таки подія є значною та знаменною. В тому числі у житті випускової кафедри — зустрічати 4-й повноцінний випуск студентів-магістрів, що навчаються за освітньою програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».

Спочатку були урочистості у Великій хімічній, потім зустріч з Дмитром Івановичем😊. Не зважаючи на мороз, це було весело. А потім зустріч за святковим столом у теплій атмосфері.

Бути знаним професіоналом та фахівцем, успішними у власному бізнесі та багато іншого побажали від всієї душі присутні викладачі випускницям.

Нехай Вам всміхнеться доля, шановні наші випускники!