Досягнення

Наукові нагороди

Доцент, к.т.н. Воробйова Вікторія Іванівна у складі колективу отримала премію Президента України для молодих вчених у 2016 році

Робота “Нові інгібітори для запобігання корозії”, удостоєна премії Президента України для молодих вчених у 2016 року і представляє собою колективну роботу авторів, що сумлінно працювала в напрямку досліджень хімічного опору матеріалів та захисту металів від корозії, розроблення ефективних засобів підвищення хімічного опору матеріалів в агресивних середовищах, розроблення систем інгібування і антикорозійної обробки корозивних середовищ, з метою зберігання металлофонду України. Звісно одержання премії було б не можливим без належного наукового підґрунтя, яким є наукові розробки багаторічних досліджень наукової школи керівників лауреатів, а саме д.т.н., проф. Герасименко Ю.С., д.т.н., проф. Донченко М.І. та завідувача кафедри фізичної хімії д.т.н., проф. Чигиринець О.Е.

В роботі розвинуті та поглиблені наукові засади можливості використання «зелених технологій» для створення інгібіторів корозії, що вперше будо встановлено О.Е. Чигиринець та апробовано саме в технології одержання антикорозійних лакофарбових покриттів на основі кісточкових відходів плодово-ягідних культур та шкаралупи горіхів наповнювачів із властивостями до перетворення іржі.

 diplolaur

Завідувач кафедри Чигиринець Олена Едуардівна отримала нагороду Ярослава Мудрого Академії Вищої Школи України (2015 рік )