Реєстрація абітурієнтів НТУУ “КПІ” 2016 року

Шановний абітурієнте!

Починаючи з 10.01.2016 р. запрошуємо тебе зареєструватись в інформаційному просторі НТУУ “КПІ” на порталі www.kpi.ua

Підготовка фахівців в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» здійснюється у восьми інститутах і на вісімнадцяти факультетах. Навчальний процес проводять досвідчені викладачі та відомі вчені України, серед яких 10 академіків і член-кореспондентів НАН України, академіки і член-кореспонденти інших державних і галузевих академій, майже півтисячі професорів і півтори тисячі доцентів – докторів і кандидатів наук. Аудиторії та лабораторії університету оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє проводити навчальний процес і наукові дослідження на світовому рівні, впроваджувати новітні технології навчання з використанням локальних (Intranet) і глобальних (Internet) комп’ютерних мереж і забезпечувати якість освіти на рівні всесвітньо визнаних університетів.

Зареєструвавшись за адресою www.kpi.ua, Ви стаєте членом інформаційного середовища НТУУ «КПІ». Наші фахівці допоможуть Вам обрати найбільш доцільний шлях Вашого майбутнього, Ви першим дізнаєтесь про новини вступної кампанії, про дні відкритих дверей, спеціальності і спеціалізації обраного Вами факультету. Зможете реально оцінити свої шанси на вступ саме на цій факультет або інститут НТУУ «КПІ», підтягнути свій рівень знань для подальшого успішного навчання.

Бажаємо Вам успіху!