Зустрічаємо конференцію EWCC 2020 на хіміко-технологічному факультеті

pic3

Основними завданнями наукової роботи кафедри були встановлення та поглиблення наукової співпраці із закордонними партнерами, виконання робіт в рамках міжнародних проектів тощо.

У звітному році колектив кафедри відзначився активною науковою діяльністю як на теренах України та за кордоном.pic2 Її представники взяли участь у закордонній конференції EastWestChemistryConference 2019 в місті Палермо (Італія) та вибороли право приймати цей захід на базі власного факультету й кафедри у 2020 році. Конференція заснована Турецьким хімічним товариством — одним з найбільш давніх професійних об’єднань хіміків (120 років) у 2017 році. Воно забезпечує проведення декількох міжнародних форумів хіміків, в тому числі світового рівня щороку. Представникам кафедри — завідувачу Чигиринець Олені Едуардовні, професору Сокольському Георгію Володимировичу вдалося налагодити контакт з виконавчим секретарем товариства доктором наук, професором Мустафа Кульха, було висловлено зацікавленість у співробітництві із українськими партнерами. Досягнуті домовленості були остаточно затверджено Турецьким товариством під час конференції у м. Палермо, де було об’явлено про наступного хазяїна конференції у 2020 р. — Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

pic1

Професор Сокольський Г.В. виступів із усною доповіддю на конференції, а також розповів про діяльність нашого університету. Він знаходився у Палермо протягом періоду його Еразмус+ мобільності (11 – 25 листопада, університет м. Палермо, Італія). 9 доповідей від Хіміко-технологічного факультету (6 за участю співробітників кафедри фізичної хімії) були представлені на суд вимогливої аудиторії учасників конференції у постерній секції. Було багато можливостей обмінятися думками, досвідом, запланувати співробітництво. Учасники заходу – відомі вчені з Іспанії, Франції, Польщі, України, Італії, Туреччини. У 2018 році попередню конференцію EWCC-2018 приймала Львівська політехніка, а у 2020 — наш університет.

До зустрічі у вересні на EWCC2020 !
Інтернет сторінка з тезами конференції EWCC2019 он-лайн тут.

pic4

pic5