120-річчя кафедри фізичної хімії !

Для  кафедри фізичної хімії 2020-2021 навчальний рік є ювілейним. Саме з вересня 1900 року в Київському  політехнічному інституті Імператора Олександра ІІ було розпочато викладання  мало знайомої на той час дисципліни фізичної хімії. А отже  саме з цього часу розпочався відлік історії  кафедри фізичної хімії.

Вітаємо всіх, хто має та мав  безпосереднє відношення до кафедри – керівництва хіміко-технологічного факультету, співробітників кафедри, студентів та випускників, які здобули важливі для своєї фахової освіти знання в області фізичної хімії, і які на даний час працюють хіміками-технологами, інженерами в хімічній галузі, керівниками провідних підприємств.

У зв’язку з цією подією ми хочемо розповісти про славетну історію кафедри та висвітлити основні віхи її розвитку. Для цього на сайті ми розпочинаємо публікувати цикл статей. Перші дві статі вже доступні у відповідній секції історії кафедри. Або за посиланнями нижче:

1. Коротка історія створення хімічного факультету КПІ.
  2. Засновник кафедри фізичної хімії КПІ Тимофєєв В.Ф.

Слідкуйте за нами.