Абітурієнту

Шановні абітурієнти!

 dvd htf

Знаходячись на порозі дорослого життя, Ви маєте робити один з важливих кроків, а саме обрати спеціальність, яка в майбутньому допоможе Вам досягти добробуту, самореалізації та задоволення від плідної праці.

Кафедра фізичної хімії була створена однією з перших в складі Київського політехнічного інституту і розпочала свій розвиток з 1900 року. Фізична хімія як наука і університетська дисципліна на той час тільки зародилася, і кафедра з такою назвою була першою в Російській Імперії. На кафедрі працювали наукові школи під керівництвом всесвітньо відомих вчених, що дозволило успішно розвивати ряд таких наукових напрямів, як фізична хімія, електрохімія неводних розчинів та ін. В 2000-х роках на кафедрі широко проводилися дослідження з розробки молекулярних накопичувачів енергії – суперконденсаторів. На даний час активно проводяться дослідження у напрямку створення на основі «зелених технологій» нових екологічно безпечних засобів антикорозійного захисту металів.

З 2013 року розпочато підготовку бакалаврів за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» спеціалізації «Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок». Вибір цієї спеціалізації зумовлений рядом причин.

Вирішення однієї з глобальних проблем людства – забезпечення населення продуктами харчування – на сьогодні неможливо уявити без використання різноманітних харчових добавок, біологічно-активних та допоміжних речовин, які дозволяють подовжувати термін зберігання продукції, поліпшувати її органолептичні властивості, формувати текстуру і водночас бути безпечними для здоров’я людини. Виробництво харчових добавок – таких як барвників, ароматизаторів, консервантів, антиоксидантів, емульгаторів, підсилювачів смаку, тощо зростає в світі з кожним роком і це обумовлено сучасними тенденціями в створенні нових видів харчових продуктів, дотримання здорового способу життя, популярністю низькокалорійних продуктів харчування.

     

Не менш важливим напрямком, який розвивається сьогодні на кафедрі –розробка технологій отримання косметичних засобів різного призначення. Це, перш за все, косметичні креми, декоративна косметика, парфумерія, засоби гігієни, мила, піно-миючі засоби тощо. Український ринок косметичної продукції є одним з найперспективніших серед інших непродовольчих товарів. Вчені, а також технологи косметичних підприємств безперервно працюють над новими розробками для задоволення потреб найвибагливіших споживачів.

     

Швидкі темпи розвитку інноваційних розробок у косметичній та харчовій галузях, їх поширення у світі, потребують спеціалістів з високим рівнем освіти, обізнаності та відповідальності.

Ми чекаємо перспективних та ініціативних випускників середніх шкіл!